Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Best cream everNajlepší krém aký som kedy mala, vôňa taká bylinkova až medicínska ale mne to vyhovuje. Úžasná textúra, krásne sa vstrebe, pokožka je po ňom krásne hydratovaná, glowy a mne vyhovuje celkovo Prečítať viac
Black snailRada Black snail je skvelá. Mám veľmi citlivú pleť,tak som sa bála nežiadúcej reakcie,ale na moje veľké prekvapenie je po použití prípravkov moja pleť veľmi jemná a svieža. Môžem len odporúčPrečítať viac
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
Ľahký krém na vyhladenie pletiKrém mi doslova vyhladí pleť! Používam skôr cez noc a ráno sa zobudím s vyhladenou pleťou. Mám mastnú problematickú pleť a myslím že výborne funguje aj keď sa mi zhorší pleť a vyhádže sa.
Super spolu s kremomPoužívam zmiešaním 1:1 s krémom triple Collagen a je to úžasné spojenie… Veľmi dobre hydratuje, dobre sa vstrebáva zanechá príjemný pocit na pleti
Medicube triple collagen krémVelmi prijemný krém pekne hydratuje, dobre sa vstrebava a nelepí. Toto je jeden z najlepších krémov aké som mala… Začala som používať zmiešaním s Jelly krémom a je to uzasne spojenie👌👌👌
velmi príjemný lahučký krémprodukt ma príjemne prekvapil svojou jemnou parfupáciou. Ludia ktorý nemajú radi príliš parfumové krémiky toto určite ocenia. Zloýženie je hladké niečo medzi gélom a mliekom. Ak si dáte kvapPrečítať viac
Pán dokonalyKeď som krém prvýkrat otvorila, ostala som v nemom úžase -negatívnom. Vyzera ako sperma.
Nenechala som sa odradiť, aj vďaka jeho príjemnej vôni. Po použití je výsledok viditeľný už za pár dPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Best cream everNajlepší krém aký som kedy mala, vôňa taká bylinkova až medicínska ale mne to vyhovuje. Úžasná textúra, krásne sa vstrebe, pokožka je po ňom krásne hydratovaná, glowy a mne vyhovuje celkovo Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky