skvelá textúraTento krém je jedinečný, obejdnávam si uz druhé balenie. Ma gelovú textúru, ktorá sa ľahko vpije a pokožka po ňom zostavá jemná a hydratovaná. Určite odporúčam
KrémBohatý dostatočne výživný krém , ktorý však pleť nezaťaží a nelepí. Krásne sa rozotiera , vpije a dopĺňa sa so sérom z rovnakej rady 👍. Výrazná vôňa zmenšenu po pár minútach odznie. NeodpoPrečítať viac
Krem MISSHA👱🏻♀️💜 Milujem tento krem. Krem je jeden velky EXTREM. Oblubila som si ho natolko, ze ostavam pri jeho dennom pouzivani uz druhy rok. Aj napriek tomu, ze balenie vyzera velmi malinke po oPrečítať viac
Super hydratácia pre mastnejšiu pleťsom s ním veľmi spokojná, aj keď je to balzam, vstrebe sa naozaj rýchlo, nenecháva žiadny mastný film na pleti, neupcháva póry, super hydratuje. Až taký účinok na vrásky nepozorujem, ale naoPrečítať viac
skvelá textúraTento krém je jedinečný, obejdnávam si uz druhé balenie. Ma gelovú textúru, ktorá sa ľahko vpije a pokožka po ňom zostavá jemná a hydratovaná. Určite odporúčam