Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Veľmi dobrý Krém je ľahší, menej hutný. Osobne mám radšej výživnejšie krémy, ale našiel si u mňa uplatnenie nad retinal a tiež na čelo, kde nepotrebujem ťažký krém. Preto dúfam, žd bude doplnený.
Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Veľmi dobrý Krém je ľahší, menej hutný. Osobne mám radšej výživnejšie krémy, ale našiel si u mňa uplatnenie nad retinal a tiež na čelo, kde nepotrebujem ťažký krém. Preto dúfam, žd bude doplnený.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky