Som spokojnáKrém má gélovú konzistenciu a je bez parufmácie. Mám normálnu- suchú pleť. Krém krásne zvláčňuje a hydratuje pleť, nezanecháva mastný film, nežmolkuje sa. Ja som s ním spokojná.
Najlepší krém!!!Tento krém mi zachránil pleť. Je veľmi hydratačný, bez parfumácie, po aplikácií nie je mastný ani nelepí. Tento krém odporúčam každému kto má normálnu,suchú alebo citlivú pleť😘🥰🤩🥳.
super krémVýborný základný krém, ktorý sa dá ľahko kombinovať s inými produktami podľa individuálnych potrieb.
Mám zmiešanú až suchú (hlavne v zime), mierne citlivú pleť a až vďaka tomuto krému som nPrečítať viac
Výborný na suchú citlivú pleťKrém je veľmi hydratačný a na moju citlivú, suchú pleť veľmi sadol. Nie je iritačný a má príjemnú vôňu. Takisto má aj príjemný ochladzujúci efekt
Som spokojnáKrém má gélovú konzistenciu a je bez parufmácie. Mám normálnu- suchú pleť. Krém krásne zvláčňuje a hydratuje pleť, nezanecháva mastný film, nežmolkuje sa. Ja som s ním spokojná.
Najlepší krém!!!Tento krém mi zachránil pleť. Je veľmi hydratačný, bez parfumácie, po aplikácií nie je mastný ani nelepí. Tento krém odporúčam každému kto má normálnu,suchú alebo citlivú pleť😘🥰🤩🥳.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky