Výborné zloženieTento veľmi ľahký krém sa výborne vstrebáva, pričom obsahuje (aj podľa INCI decodera) množstvo prospešných látok pre pleť. Zároveň sa mi páči, že neobsahuje alkohol, parabény a ani syntetickPrečítať viac
Krém Krém používam len krátko no musím uznať je neskutočne hydratuje. Trošku mi vadí ta ta vôňa ale pomaly si zvykam nieje to moc silné. Plus to ma krásne balenie a ľahko sa nanáša. Odporúčam na Prečítať viac
Výborné zloženieTento veľmi ľahký krém sa výborne vstrebáva, pričom obsahuje (aj podľa INCI decodera) množstvo prospešných látok pre pleť. Zároveň sa mi páči, že neobsahuje alkohol, parabény a ani syntetickPrečítať viac