Krásne hydratujeMám citlivú zmiešanú pleť, hlavne v zime, a preto sa vyhýbam ťažkým krémom, no ľahké gély naopak nehydratovali dostatočne. Má jemne lepkavú konzistenciu, preto používam skôr na noc :)
Super ✨Krém má ľahkú textúru, používam spolu s tonerom a sérom z tejto rady už vyše roka, vždy večer a póry sú viditeľne menšie a pokožka toľko nemastní 🤩
Krásne hydratujeMám citlivú zmiešanú pleť, hlavne v zime, a preto sa vyhýbam ťažkým krémom, no ľahké gély naopak nehydratovali dostatočne. Má jemne lepkavú konzistenciu, preto používam skôr na noc :)