Vynikajúce sérum pre citlivú a zmiešanú pleťRecenziu píšem po 6 mesiacoch používania. Mám zmiešanú pleť 35+ s rosaceou a sklonom k vyrážkam. Ľahko sa dehydruje, v zime býva sucha a v lete mastna.
Sérum sa ľahko vstrebáva a nezanecháPrečítať viac
Príjemná esenciaNa vyskúšanie som kúpila menšie balenie. Zatial som asi v polovici ale musím povedať, že esencia je veľmi príjemná. Ja si ju dávam hlavne na noc po očistení pleti a ráno mám pleť krásne hladPrečítať viac
Vynikajúce sérum pre citlivú a zmiešanú pleťRecenziu píšem po 6 mesiacoch používania. Mám zmiešanú pleť 35+ s rosaceou a sklonom k vyrážkam. Ľahko sa dehydruje, v zime býva sucha a v lete mastna.
Sérum sa ľahko vstrebáva a nezanecháPrečítať viac