Vynikajúce sérum pre citlivú a zmiešanú pleťRecenziu píšem po 6 mesiacoch používania. Mám zmiešanú pleť 35+ s rosaceou a sklonom k vyrážkam. Ľahko sa dehydruje, v zime býva sucha a v lete mastna.
Sérum sa ľahko vstrebáva a nezanecháPrečítať viac
❤️Túto esenciu som dostala ku objednávke ako darček, čiže malička vzorka. Bola využitá do poslednej kvapky a hneď bola v košíku v skutočnej veľkosti. Ostala som veľmi prekvapená. Pleť po nej Prečítať viac
Skvelá esenciaZ tejto esencie som nadšená, upokojuje pokožku, prispieva na zjednotení pleti a na podpore kožnej bariéry. Konzistencia je hustejšia, ale rýchlo sa vstrebáva a na pleti ju ani necítiť. Pleť Prečítať viac
EsenciaÚžasný kvalitný produkt , konzistencia mierne hustejšia, gélovitá avšak veľmi ľahko sa na pleti rozotiera a vpije. Dostatočne pleť hydratuje 👍a skvele sa dopĺňa so sérom a krémom z rovnakejPrečítať viac
Spokojnosť S touto esenciou som veľmi spokojná,je bez parfumacie, rýchlo sa vstrebáva a pekne vyživuje pleť.Konzistencia mne osobne vôbec nerobí problém,po nanesení polkepkávam pleť,esencia sa krásne vPrečítať viac
VOLUME WHITE CICADokonalá esencia ktorú som nepotrebovala ale odkedy ju mám používam ju každý den. Príjemna konzistencia po naneseni pokožka ostane vypnutá napitá žiarivá. Z pumpučky ide gél kt sa po jemnom Prečítať viac
Perfektná esencia!Moja prvá od Mary&May a musím uznať že je fakt perfektná! Po zahrkaní fľaškou sa zamieša a vznikne taká krémová tekutá zložka, ktorá po nanesení na pleť dodáva pleti glowy a glossy efekt 😍 Prečítať viac
Vynikajúce sérum pre citlivú a zmiešanú pleťRecenziu píšem po 6 mesiacoch používania. Mám zmiešanú pleť 35+ s rosaceou a sklonom k vyrážkam. Ľahko sa dehydruje, v zime býva sucha a v lete mastna.
Sérum sa ľahko vstrebáva a nezanecháPrečítať viac