Spokojnosť S touto esenciou som veľmi spokojná,je bez parfumacie, rýchlo sa vstrebáva a pekne vyživuje pleť.Konzistencia mne osobne vôbec nerobí problém,po nanesení polkepkávam pleť,esencia sa krásne vPrečítať viac
Skvelá esenciaZ tejto esencie som nadšená, upokojuje pokožku, prispieva na zjednotení pleti a na podpore kožnej bariéry. Konzistencia je hustejšia, ale rýchlo sa vstrebáva a na pleti ju ani necítiť. Pleť Prečítať viac
Spokojnosť S touto esenciou som veľmi spokojná,je bez parfumacie, rýchlo sa vstrebáva a pekne vyživuje pleť.Konzistencia mne osobne vôbec nerobí problém,po nanesení polkepkávam pleť,esencia sa krásne vPrečítať viac