Príjemná esenciaDostala som ako darček k nákupu. Prekvapila ma konzistencia s maličkými časticami avšak na pleti sa pekne vstrebe. Kvôli kyseline salicylovej si na neho moja pleť zo začiatku musela zvyknúť Prečítať viac
Príjemná esenciaNa vyskúšanie som kúpila menšie balenie. Zatial som asi v polovici ale musím povedať, že esencia je veľmi príjemná. Ja si ju dávam hlavne na noc po očistení pleti a ráno mám pleť krásne hladPrečítať viac
SérumBohaté výživné sérum mliečno-gélovej textúry , ktoré sa však prijemne na pleti rozotiera a vpije. Krásne funguje spolu s krémom rovnakej značky . Ideálne pre pleť zrelšiu normál / suchšia. Prečítať viac
Milujem tuto esenciu Tato esencia je užasna, hydratujuca vodickova konzistencia, bez vone, vhodna aj pre citlivu pokozku , ja mam mastnu a je super !!!
EsenciaVýborne rozotierateľná a vstrebateľná esencia na tvár, dobre hydratuje, má jemnú a príjemnú vôňu. Dávkovanie na pumpičku je super. Odporúčam na suchú pleť, dobre sa vrství.
Neogen dermalogyEssencia je vodičková,bez vone,krásne hydratačná😍super pre moju suchú,citlivú pleť.Túto značku mám velmi rada,tak som kúpila hneď plné balenie .Jediné malé mínus by dom dala sklennému balenPrečítať viac
Fajn hydratácia Túto esenciu som si kúpila spolu s Chok Chok Green tea hydratačnou sadou a som celkom spokojná. Esencia má príjemnú konzistenciu - taký ľahučký krémik. Na začiatku používania sa mi zdalo že Prečítať viac
Príjemná esenciaDostala som ako darček k nákupu. Prekvapila ma konzistencia s maličkými časticami avšak na pleti sa pekne vstrebe. Kvôli kyseline salicylovej si na neho moja pleť zo začiatku musela zvyknúť Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky