Risk alebo ziskToto bol velky risk, lebo tu nebola ziadna recenzia a sampon stoji dost vela €. Ale kedze sampony co som pozerala nemali dobre recenzie, tak som si povedala, ze zariskujem. Uprimne som milo Prečítať viac
Risk alebo ziskToto bol velky risk, lebo tu nebola ziadna recenzia a sampon stoji dost vela €. Ale kedze sampony co som pozerala nemali dobre recenzie, tak som si povedala, ze zariskujem. Uprimne som milo Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky