SuperZa mňa je to jeden z najlepších čistiacich gélov, aké som vyskúšala. Produkt vydrží naozaj veľmi dlho — toto je už moje tretie balenie. Myslela som si, že ho mám už takmer minutý, a preto soPrečítať viac
Ultra vitalizing serumSérum je veľmi dobré, tak ako všetky výrobky od Ksisters a hlavne tie, ktoré obsahujú slimačí mucín. Pleť je jemná a upokojená. Odporúčam, som spokojná.
krémové hydratačné SPFDostala som toto SPF ako darček, príjemne ma prekvapil. Veľmi príjemná konzistencia, trošku hutnejšia oproti tým, čo zvyknem používať - mentolová farba, ktorá sa krásne vstrebe. Odporúčam prPrečítať viac
Skvely produkt Za mňa úplna topka. Je to skvelý produkt.
Ja mam pokozku citlivú ale zatial som nepozorovala žiadny problém pri používaní. Môžem len odporúčať. Skvelý do kabelky k použitiu ihneď. Super ! SPrečítať viac
Super krémikTento krém som dostala vo vzorke (spolu s rovnakým tonerom a ampulkou) ako darček od k-sisters. A aj keď som sa ho obávala vyskúšať na tvári, lebo mám citlivú pleť, ktorá doteraz reagovala zPrečítať viac
Super ampulkaTúto ampulku som dostala ako vzorku spolu s tonerom a krémom z tej istej rady (k nim som napísala osobitné recenzie, ale spoiler: bola som nadšená zo všetkých troch). Mám veľmi citlivú pleť Prečítať viac
Super tonerTento toner mi prišiel ako vzorka medzi darčekmi k nákupu (spolu so sérom a krémom z rovnakej rady) a trošku som sa ho bála vyskúšať, keďže mám veľmi citlivú pleť a zlé skúsenosti s exfoliačPrečítať viac