AbibOdporúčam tieto tampóniky, je v nich veľa esencie. Používam ráno aj večer, dávam si ich ako masku. Sú veľmi hrubé, ale dajú sa rozdeliť aj na 3 časti. 👍
Jednoducho must haveVyskúšala som ho prvýkrát a určite nie posledný. Tamponiky sú jemné, ľahučké. Pleť je po nich hladká, príjemná na dotyk a výborne tonizuju pleť. Odporúčam ako dobrý nákup.
AbibOdporúčam tieto tampóniky, je v nich veľa esencie. Používam ráno aj večer, dávam si ich ako masku. Sú veľmi hrubé, ale dajú sa rozdeliť aj na 3 časti. 👍
Jednoducho must haveVyskúšala som ho prvýkrát a určite nie posledný. Tamponiky sú jemné, ľahučké. Pleť je po nich hladká, príjemná na dotyk a výborne tonizuju pleť. Odporúčam ako dobrý nákup.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky