OdporúčamTieto Toner Pads sú pre moju zmiešanú a citlivú pleť veľmi dobrým krokom v rutine. Odporúčam ich ak máte textúru a nerovnú pleť. Nemyslím si, že je to priamo na akné a čierne bodky, ale ak cPrečítať viac
Moja záchranaTieto pady sú jednoznačne mojou záchranou. Mám aknóznu a veľmi citlivú pleť, ktorá reaguje začervenaním, a presne vtedy siahnem po týchto paddoch, ktoré mi ju na počkanie znovu upokoja a kráPrečítať viac
Skvelé tonerové podložkyNádherné tampóny. Nechám ich na problémových miestach 5-10 minút a potom si nimi utriem tvár. Pleť sa upokojí a je veľmi príjemný pocit hydratácie. Účinok sa mi veľmi páčil, určite si objednPrečítať viac