Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac