serumsérum objednavam casto, dobre hydratuje, zbytocne nezatazuje ,za mna ako alergičku uplne skvelé,používam aj na ruky pod krém,mám hodoma,v práci,v kabelke:)
15/10Milujem! Ak by som si mala vybrať iba 1 produkt z kórejskej kozmetiky, tak je to toto sérum. Dostala som ho ako vzorku k objednávke a ihneď som si ho aj objednala. Pre mňa TOP produkt. KrásnPrečítať viac
Cicaluronic TonerTento toner ma veľmi milo prekvapil. Po nanesení na pleť ju krásne hydratuje, je napnutá a zjednotená. Pleť veľmi pekne vyživí a pripraví na ďalšie kroky skincare rutiny. Napriek vyššej cenePrečítať viac
SuperTento krém som si veľmi obľúbila. Má príjemnú, jemnú textúru, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pleť je po ňom krásne hydratovaná a jemná. Oceňujem aj jeho šetrné zloženie s nízPrečítať viac
Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Príjemná esenciaNa vyskúšanie som kúpila menšie balenie. Zatial som asi v polovici ale musím povedať, že esencia je veľmi príjemná. Ja si ju dávam hlavne na noc po očistení pleti a ráno mám pleť krásne hladPrečítať viac