Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Čistenie a hydratácia v jednomPri pravidelnom používaní vidieť učinok jemnej exfoliácie (zníženie počtu vyrážok na minimum) a aj hydratácie pleti. Odporúčam aj pre chlapov, ktorým večerná skincare nič nehovorí, nakoľko sPrečítať viac
Super! Mist je veľmi príjemný, vždy ma zachráni, keď mám cez deň pocit suchej alebo napnutej pleti, používam ho aj na make up, zanecháva pleť vyživenú, osvieženú, môžem len odporúčať
Pleť suchá, ciPrečítať viac
Môže byťVeľmi hydratuje pleť. Po tom čo som skusila mini sadu od tejto značky medzi ktorými bol aj tento toner, kupila som veľké balenie tohto tonera nakoľko som s ním bola spokojná, zatiaľ zostávamPrečítať viac
Najlepšia pena na umývaniePre mňa je toto najlepšia pena na umývanie. Perfektne zmýva SPF a znečistenie, je veľmi príjemná na používanie a má rozjasňujúci účinok ❤️ Milujem celý proces umývania ❤️ Nanesiem tenkú vrstPrečítať viac
Veľmi dobréTieto vankúšiky si veľmi dobré..jemná exfoliácia,nedráždia aj keď mám citlivú pleť...osobne mi stačilo použiť asi 3-4x za týždeň...určite si ich ešte kúpim.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky