Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá





Recenzie – 5
Rada ho pouzivam uz niekolko rokov, je jemny, neni mastny, velmi lahky na pokozke a rychlo sa vstrebava. Odporucam
krem je super, vobec neni tazky na pleti. je osviezujuci ale nie az taky mastny preto ho kombinujem spolu s mastnejsim kremom. pouzivam ho uz par rokov takze mozem iba odporucat
Krém sa mi veľmi páčil. Dobre hydratuje pokožku. Vydrží celý deň.
Vždy mám problémy s gélovými krémami, pretože akonáhle sa absorbujú, moja tvár sa vysuší. Tento ma v lete skutočne hydratuje a nezlomí ma. Má miernu vôňu aloe. Na suchú pokožku a v chladných mesiacoch by to nestačilo.
Osobne mi chýbala v popise produktu špecifikácia, že má gélovú textúru. Čakala som klasický hydratačný krém, no momentálne na jar mi príde svojou ľahkosťou nedostačujúci, aj po kombinácii s emulziou z rovnakej rady. Nečakajte od neho hĺbkovú hydratáciu, ale určite pleť ľahko až stredne zhydratuje, zjednotí, zjemní a nezaťaží. Odkladám na leto, vtedy bude ideálny. Môj typ pleti: zmiešaná
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.