100% skvelý produkt (pleť s rosaceou)Na Abib v K-sisters som vyslovene čakala. Sedum Hyaluron krém mi darovala kamarátka zo Soulu a bol to najlepší hydratačný krém na leto, aký som mohla mať. A takisto nesklamala aj ich HeartlePrečítať viac
FajnVyskusala som tento krem a musim povedat, ze je v pohode aj ked chvilku trva kym sa vstrebe, takze najprv ma biely film, ale po chvilke je to fajn. Pouzivam ho par dni, takze neviem posudit Prečítať viac
100% skvelý produkt (pleť s rosaceou)Na Abib v K-sisters som vyslovene čakala. Sedum Hyaluron krém mi darovala kamarátka zo Soulu a bol to najlepší hydratačný krém na leto, aký som mohla mať. A takisto nesklamala aj ich HeartlePrečítať viac
FajnVyskusala som tento krem a musim povedat, ze je v pohode aj ked chvilku trva kym sa vstrebe, takze najprv ma biely film, ale po chvilke je to fajn. Pouzivam ho par dni, takze neviem posudit Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky