Skvelý krém S týmto krémom so veľmi spokojná, používam ho na noc, nakoľko je naozaj výživný, nie je ale ťažký, mastný na pleti príjemný, mám suchú, citlivú pleť a37 rokov, odporúčam je skvelý
Skvelý hydratačný krém pre citlivú pleť Mám zmiešanú pleť, mastnejšiu v oblasti T-zóny a v okolí normálnu. Tento krém je skvelý určite na citlivú pleť a dobre hydratuje. Jediné mínus vnímam to, že sa dlhšie vstrebáva a mala som niPrečítať viac