Vhodné aj na veľmi citlivú pokožkuMám veľmi citlivú pokožku, ktorá znáša máloktorý produkt. Toto sérum však u mňa prešlo všetkými testami - nedráždi pokožku, je bez parfumácie, ľahučko sa vstrebáva a navyše ho vôbec netreba Prečítať viac
Fajn tonerToner má veľmi príjemnú textúru a jemnú citrusovú vôňu. Podľa mňa je vhodný skôr na normálnu, alebo zmiešanú pokožku, na suchú nie je dostatočne hydratačný.
Krásne hydratujeMám citlivú zmiešanú pleť, hlavne v zime, a preto sa vyhýbam ťažkým krémom, no ľahké gély naopak nehydratovali dostatočne. Má jemne lepkavú konzistenciu, preto používam skôr na noc :)
Vhodné aj na veľmi citlivú pokožkuMám veľmi citlivú pokožku, ktorá znáša máloktorý produkt. Toto sérum však u mňa prešlo všetkými testami - nedráždi pokožku, je bez parfumácie, ľahučko sa vstrebáva a navyše ho vôbec netreba Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky