Veľmi príjemný krémKonzistencia akurát, ani nie príliš hustý ani riedky. Vôňa yuja (yuzu) je celkom výrazná, mne osobne to nevadí, ale ak nemáte s týmto zvláštnym citrusom skúsenosť, odporúčam najprv zistiť, aPrečítať viac
Perfektná esencia!Moja prvá od Mary&May a musím uznať že je fakt perfektná! Po zahrkaní fľaškou sa zamieša a vznikne taká krémová tekutá zložka, ktorá po nanesení na pleť dodáva pleti glowy a glossy efekt 😍 Prečítať viac
Veľmi príjemný krémKonzistencia akurát, ani nie príliš hustý ani riedky. Vôňa yuja (yuzu) je celkom výrazná, mne osobne to nevadí, ale ak nemáte s týmto zvláštnym citrusom skúsenosť, odporúčam najprv zistiť, aPrečítať viac