Výborný očný krémikVeľmi dobrý kŕem, hutnejšej maslovej konzistencie, ktorý sa ale rýchlo vpije. Viditeľne výsledky, určite sa k nemu ešte vrátim. Kladne hodnotím aj 30 ml, nakoľko očné zvyknú byť 15ml, čiže vPrečítať viac
Milujem tuto esenciu Tato esencia je užasna, hydratujuca vodickova konzistencia, bez vone, vhodna aj pre citlivu pokozku , ja mam mastnu a je super !!!
Výborný očný krémikVeľmi dobrý kŕem, hutnejšej maslovej konzistencie, ktorý sa ale rýchlo vpije. Viditeľne výsledky, určite sa k nemu ešte vrátim. Kladne hodnotím aj 30 ml, nakoľko očné zvyknú byť 15ml, čiže vPrečítať viac