Neogen olejJe to síce olej, ale vôbec nezanecháva pocit mastnoty, krásne sa vstrebe a hydratuje, používam ho aj na krk a dekolt. Dobre sa dávkuje, fľaštička je sklenená, čo oceňujem, stačí ho málo a poPrečítať viac
Neogen olejJe to síce olej, ale vôbec nezanecháva pocit mastnoty, krásne sa vstrebe a hydratuje, používam ho aj na krk a dekolt. Dobre sa dávkuje, fľaštička je sklenená, čo oceňujem, stačí ho málo a poPrečítať viac