ШампуньЯ був дуже розчарований. Відразу після першого миття голова свербить. Я витримала ще три прання, може..... Але на жаль цей шампунь мені не підійшов, якого вистачає за 20€. Отже, крім жирногоЧитати далі
ШампуньЯ був дуже розчарований. Відразу після першого миття голова свербить. Я витримала ще три прання, може..... Але на жаль цей шампунь мені не підійшов, якого вистачає за 20€. Отже, крім жирногоЧитати далі