Приємний зволожувальний кремЯ дуже задоволена кремом. Він має легку, приємну текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру. Не залишає відчуття жирності, а шкіра добре зволожена після використання. Я дуже добре ним кЧитати далі
Приємний зволожувальний кремЯ дуже задоволена кремом. Він має легку, приємну текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру. Не залишає відчуття жирності, а шкіра добре зволожена після використання. Я дуже добре ним кЧитати далі