ЧУДОВО!Цей шампунь абсолютно ідеальний, у нього чудовий аромат, але не настільки, щоб він дратував мою шкіру. Я страждаю від себореї і давно шукала шампунь, який не подразнює мою шкіру. Рекомендую Читати далі
Є й кращі маскиЯ спробувала невелику упаковку, і мені ця маска не дуже сподобалася. Я не вважаю її такою ж зволожуючою та живлячою, як інші продукти. Вона мене не вразила, і не розчарувала повністю.
ЧУДОВО!Цей шампунь абсолютно ідеальний, у нього чудовий аромат, але не настільки, щоб він дратував мою шкіру. Я страждаю від себореї і давно шукала шампунь, який не подразнює мою шкіру. Рекомендую Читати далі
Є й кращі маскиЯ спробувала невелику упаковку, і мені ця маска не дуже сподобалася. Я не вважаю її такою ж зволожуючою та живлячою, як інші продукти. Вона мене не вразила, і не розчарувала повністю.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу