червона глинаМені подобається корейська косметика і до цього чиста. Я завжди був задоволений піною. Але, на жаль, у мене виникла сильна алергічна реакція на цю піну. Моє обличчя почало страшенно печіти іЧитати далі
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Найкращий бальзам для зняття макіяжуЦе один з найкращих бальзамів, ніжний, але дуже ефективний навіть для водостійкої туші. Має приємний запах і консистенцію, не жирний, але з водою перетворюється на молочну консистенцію. ЗамоЧитати далі
Чудове відчуттяВже після першого використання цього продукту я побачив і відчув, що він дійсно працює. Пори зменшилися, після вмивання шкіра м'яка і приємна на дотик.
Очищаюча пінка NeogenКористуюся очищувальною пінкою вранці, коли немає часу на більш тривалу косметичну процедуру, вона добре дозована, ніжна, чудово зволожує шкіру, запах неймовірний, я б визначила його як запаЧитати далі
Піна для чищення See & Saw A.C ControlЦе чудовий засіб для очищення шкіри, на дотик він схожий на крем, а не на піну, вам потрібна лише невелика кількість, і він утворює рясну піну, якщо нанести його на вологе обличчя. Після ньоЧитати далі
ВідмінноЧудово очищає та зменшує пори, а після першого використання шкіра стала трохи білішою та пружнішою. Я рекомендую достатньо зволожити після використання.
Дуже хороша очищаюча піна.Рекомендую всім десяти.
Ця пінка ідеально підходить для моєї комбінованої та проблемної шкіри: добре очищає, покращує тон шкіри та навіть лікує висипання. Піна дуже економна, навіть невеликаЧитати далі
червона глинаМені подобається корейська косметика і до цього чиста. Я завжди був задоволений піною. Але, на жаль, у мене виникла сильна алергічна реакція на цю піну. Моє обличчя почало страшенно печіти іЧитати далі