Досить пристойноУ мене чутлива шкіра, досить суха, пінка для очищення хороша, вона не подразнює шкіру, добре її очищає, але за щипання в очах ставлю нижче. Я обережна, коли вмиваю обличчя, але іноді трапляєЧитати далі
Гарний гель для вмиванняЯ використовую гель для ранкового очищення обличчя, він не подразнює мою чутливу шкіру, за таку ціну така велика упаковка чудова, можу тільки рекомендувати.
Очищувальна пінаМені дуже подобається 😍, м'яка пінка створює відчуття, ніби моя шкіра в атласній емульсії, пахне чудово, спочатку я купила її для чоловіка, бо не люблю пінки для вмивання, але йому подаруваЧитати далі
Гарне зняття макіяжу.Чудова олія для вмивання. Вона дуже ефективно знімає макіяж. У поєднанні з очищувальним гелем того ж бренду вона утворює чудове поєднання.
Гідрофільна очищувальна оліяБез цієї очищувальної олії у мене одразу виникли проблеми зі шкірою. Я спробувала іншого постачальника, оскільки була за кордоном, і це був повний провал. Щойно я її отримала, все почало гоїЧитати далі
Чудово 🤩Я купила цю пінку для своєї невістки в подарунок і не шкодую: пінка ніжна, достатньо невеликої кількості, і вона чудово піниться. Вона не подразнює шкіру, зволожує та готує її до наступного Читати далі
Піна для очищення пор Clean It ZeroЦя пінка для очищення – одна з найкращих та найефективніших, які я пробувала в цьому магазині. Я купую тут вже близько 5 років і люблю пробувати нові продукти. Я ніколи не купувала одну й туЧитати далі
Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
Найкращий бальзамНайкращий бальзам для всіх типів шкіри, навіть чутливої та схильної до акне. Він абсолютно не закупорює пори. Також чудово поєднується зі спіральною перманентною основою Lancome і тримаєтьсяЧитати далі
Очищувальна пінаДуже гарна піна, після вмивання залишає приємне та м’яке відчуття на обличчі. Піниться досить сильно, а недоліком є те, що трохи щипе в очах, якщо бути необережним. Запах спочатку мене дуже Читати далі
Досить пристойноУ мене чутлива шкіра, досить суха, пінка для очищення хороша, вона не подразнює шкіру, добре її очищає, але за щипання в очах ставлю нижче. Я обережна, коли вмиваю обличчя, але іноді трапляєЧитати далі