Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
Приємний крем для очейКрем дуже приємний на шкірі, я також використовую його над верхньою губою та зморшками від сміху, добре вбирається, легкий, не подразнює, рекомендую.