Гідрогелеві подушечкиЧудові гідрогелеві подушечки, трохи товстіші, але добре тримаються, шкіра навколо очей гарно розгладжена, зволожена і відпочила, у мене в холодильнику, дуже рекомендую😊
Я замовлю ще раз.Я отримала цей продукт як пробник і одразу закохалася в нього. Перші 2-3 хвилини я відчуваю печіння, яке потім стихає. Незважаючи на печіння, шкіра не червона, навпаки, вона приємно підтягнуЧитати далі
олія для губ супер насінняОстаннім часом у мене дуже сухі губи, і я перепробувала багато олій для губ (також дорогих брендів), але жодна з них не допомогла. Незважаючи на дивний аплікатор, ця олія для губ чудово пом'Читати далі
Найкраща олія для губЯ замовила його, спираючись на позитивні відгуки, і приємно здивована, олія приємно відчувається на губах, не густа і не рідка, ідеальна консистенція та зволоження. Після вживання та споживаЧитати далі
Гідрогелеві подушечки для очейЧудовий засіб для втомлених очей :) діє миттєво, я тримаю їх у холодильнику для ще кращого ефекту 👌🏾 подушечки для очей мають чудовий склад, я однозначно рекомендую ⭐⭐⭐⭐⭐ справді відмінна Читати далі
Гідрогелеві патчі для очейЦі патчі чудові – мегаупаковка. Вони більші, ніж я очікувала, і покривають більшу ділянку навколо очей. Вони як моя друга шкіра – коли я їх наношу, я навіть не помічаю їхнього впливу, але реЧитати далі
Освіжаючий та зволожуючий Ці подушечки для очей мають приємний охолоджувальний ефект і добре зволожують область під очима. Вони добре тримаються при нанесенні, дрібні зморшки розгладжуються після використання, а колаЧитати далі
Чудові патчіЦі пов’язки під очі – найкращі, які я коли-небудь мав. У мене дуже фіолетові плями під очима, і я помітив зменшення після першого використання. Пластирі тримаються ідеально, і мені не потрібЧитати далі
Хороші патчі за хорошу ціну Я задоволений цими патчами. В упаковці багато рідини, що мені подобається, і при щоденному використанні я можу серйозно помітити це на своїй шкірі, вона помітно більш зволожена.
Гідрогелеві подушечкиЧудові гідрогелеві подушечки, трохи товстіші, але добре тримаються, шкіра навколо очей гарно розгладжена, зволожена і відпочила, у мене в холодильнику, дуже рекомендую😊
Я замовлю ще раз.Я отримала цей продукт як пробник і одразу закохалася в нього. Перші 2-3 хвилини я відчуваю печіння, яке потім стихає. Незважаючи на печіння, шкіра не червона, навпаки, вона приємно підтягнуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу