Коксір - крем для очейДорогі K-Сестри, я отримала від вас зразок крему для очей Corix і, чесно кажучи? Вау! Саме завдяки цьому невеликому зразку я згодом його замовила, і сьогодні я знаю, що це було одне з найкраЧитати далі
Гарний крем для очейКрем приємний на шкірі, має легку консистенцію, не подразнює, але для мене він занадто легкий і не підходить під консилер, потрібен ще густіший крем, тому для мене він більше схожий на нічниЧитати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
суперчудові амбушюри, шкіра відразу залишається зволоженою, гладкою та м’якою на перший погляд... вони залишаються на місці без проблем, вам просто потрібно це зрозуміти