ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.
Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Дуже задоволенийПривіт, сестро. Я дуже задоволений цим продуктом. Він не дуже жирний і швидко вбирається. У мене суха та чутлива шкіра, і цей продукт для мене. 😊
Ви повинні спробувати це!Я отримав зразок, який я спробував, але після першої спроби я не міг більше терпіти, тому я замовив цілу пляшку. Сьогодні вже 5-й день, як я наношу його, і мої пори стали тоншими, менш помітЧитати далі
ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.
Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу