Чудово, якщо вам подобається гелева консистенціяЧудовий запах, цікавий продукт. Капсула всередині має чудову консистенцію. Однак, як я виявила, я не люблю гелеві креми. Мені не подобається легка липкість. Але в іншому він чудовий, якби віЧитати далі
НАЙКРАЩІ З НАЙКРАЩИХДля мене найкращий, що я пробувала!!! Він чудово зволожує і підходить мені, навіть попри те, що в мене чутлива та жирна шкіра. Однозначний вибір на весь рік.
чудовий крем для сухої шкіриУ мене надзвичайно суха шкіра, і я давно шукала крем, який би мені підходив і не залишав мілій, які створюють густі креми. Я користуюся цим продуктом вже півроку і надзвичайно задоволена. ВіЧитати далі
Шкіра 1004Я вже купила другу упаковку. Підходить для жирної шкіри зі схильністю до акне. Моя шкіра не відчувається жирною протягом усього дня і не закупорює пори. ❤️
Найкращий крем коли-небудьНайкращий крем, який я коли-небудь мала, запах такий трав'яний та лікувальний, але мені подобається. Дивовижна текстура, він чудово вбирається, шкіра чудово зволожена, сяє, і загалом він менЧитати далі
Сонцезахисний крем Medicube Pdrn рожевого кольоруДуже приємний продукт. Має гарний, ніжний та делікатний аромат. Залишає на шкірі ефект сяйва. Зволожує та освітлює шкіру, не залишає неприємного відчуття "липкості" на шкірі.
Чудово з вершкамиЯ використовую його, змішавши 1:1 з потрійним колагеновим кремом, і це дивовижне поєднання... Він дуже добре зволожує, добре вбирається та залишає приємне відчуття на шкірі.
Центелліан 24 PDRNКрем має чудову текстуру, швидко вбирається та не залишає відчуття липкості. Він чудово зволожує шкіру, шкіра після нанесення м’яка та насичена. Щодо відновлення еластичності шкіри, то подивЧитати далі
Врятував мою шкіру.Я використовую його щовечора в поєднанні з тоніком PDRN, а також кілька разів на місяць використовую інші продукти цього бренду. Через кілька днів тон моєї шкіри вирівнявся, акне зникло, у мЧитати далі
Чудово, якщо вам подобається гелева консистенціяЧудовий запах, цікавий продукт. Капсула всередині має чудову консистенцію. Однак, як я виявила, я не люблю гелеві креми. Мені не подобається легка липкість. Але в іншому він чудовий, якби віЧитати далі
НАЙКРАЩІ З НАЙКРАЩИХДля мене найкращий, що я пробувала!!! Він чудово зволожує і підходить мені, навіть попри те, що в мене чутлива та жирна шкіра. Однозначний вибір на весь рік.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу