Приємно живильний кремУ мене змішана шкіра і я задоволена кремом, тому що після його використання шкіра живиться і зволожується. В основному я використовую його у вечірній рутині, чим він густіший, тим краще вбирЧитати далі
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Проживання на ферміЧудовий зволожувальний крем, я використовую його взимку, він чудово заспокоює мою шкіру, достатньо трохи, він дуже добре розподіляється. У мене жирна шкіра зі схильністю до акне, і не завждиЧитати далі
Емульсія для шкіриЦя емульсія зачарувала мене своєю консистенцією.
Її також можна використовувати замість сироватки, оскільки вона також чудово зволожує та освітлює шкіру. 🧡👍
Я ще не помітила освітлювальногЧитати далі
ЕмульсіяЧудова річ. Хоча вона досить густа, її важче видавити з пляшечки, але вона дуже добре зволожує, одразу вбирається, а велика упаковка коштує кілька євро 😉
СироваткаПриємний запах та консистенція. Після нанесення шкіра стає еластичною, приємною та гладенькою. Достатньо зовсім небагато – великої упаковки вистачить надовго. Для мене чудова емульсія для зрЧитати далі
Крем з авокадоЗамовила цей крем вперше і вже знаю, що буду замовляти ще. Має легку консистенцію, ніжний аромат і, що найголовніше, чудово зволожує шкіру.
Садиба КремЯ вперше спробувала цей крем і весь асортимент, коли мені їх прислала моя донька з Канади, я була настільки в захваті від ефекту, що я інтенсивно шукала, чи можна його купити навіть у СловачЧитати далі
Зараз.Крем непоганий, але я бував і кращий. Мене турбує те, що я не відчуваю себе нафарбованим :D У мене після нього немає ні м'якості, ні запаху. Якщо ви розумієте. Так непримітно. Але він непогЧитати далі
Приємно живильний кремУ мене змішана шкіра і я задоволена кремом, тому що після його використання шкіра живиться і зволожується. В основному я використовую його у вечірній рутині, чим він густіший, тим краще вбирЧитати далі
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу