Крем з SPFУ мене суха шкіра, крем непоганий, не залишає білого нальоту. При повторному нанесенні протягом дня він кришиться або ніби лущиться на шкірі.
Хару ХаруСтік непоганий, але для моєї жирної шкіри він, мабуть, буде занадто важким на літо.
Якщо порівняти його зі стіком від BOJ, то він мені підходить більше. Haru haru більше підходить для сухішЧитати далі
Найкращий SPFУ мене комбінована та часто зневоднена шкіра, яка чутлива та досить реактивна. Я перепробувала багато кремів із SPF 10, але зупинюся на цьому. Він не жирний, залишає мою шкіру оксамитовою таЧитати далі
ВершкиЯ користуюся цим кремом лише нещодавно, але мушу визнати, що він неймовірно зволожує. Мене трохи турбує запах, але я поступово звикаю до нього, він не надто сильний. Плюс у нього гарна упакоЧитати далі
Відмінний складЦей дуже легкий крем добре вбирається та містить (згідно з декодером INCI) багато корисних для шкіри речовин. Водночас мені подобається, що він не містить спирту, парабенів чи синтетичних сиЧитати далі
Крем з SPFУ мене суха шкіра, крем непоганий, не залишає білого нальоту. При повторному нанесенні протягом дня він кришиться або ніби лущиться на шкірі.