ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.
Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
ЕмульсіяЧудовий продукт, моя шкіра суха і після нього вона залишається зволоженою. Емульсія приємно пахне, вона рідка, легко наноситься завдяки упаковці. Я використовую її як вранці, так і ввечері, Читати далі
Чудовий кремКрем має скоріше гелеподібну текстуру, але все одно чудово зволожує шкіру та забезпечує необхідне живлення. Як на мене, це найкращий варіант для літа.
Ви повинні спробувати це!Я отримав зразок, який я спробував, але після першої спроби я не міг більше терпіти, тому я замовив цілу пляшку. Сьогодні вже 5-й день, як я наношу його, і мої пори стали тоншими, менш помітЧитати далі
Емульсія Коксир👱🏻♀️💜 Одна з моїх улюблених емульсій. Пахне дуже приємно, дуже ніжно, як кокосовий відтінок, легкий, не липкий. Рекомендую, буду замовляти ще.
ЖирнийНезважаючи на те, що він більш жирний, він має приємний зволожуючий аромат і, на відміну від тонера, не має такого дивного запаху після того, як цитрусовий аромат зникає.