добре У мене комбінована та чутлива шкіра, а також чутливі очі. Він не подразнює і не липне, але вам обов’язково слід використовувати зволожуючий крем під ним (тонік, сироватка тощо). Він прослужиЧитати далі
Супер ✨Крем має легку текстуру, я використовую його разом з тоніком та сироваткою з цієї лінійки вже більше року, завжди ввечері, і мої пори помітно звужуються, а шкіра не така жирна 🤩
добре У мене комбінована та чутлива шкіра, а також чутливі очі. Він не подразнює і не липне, але вам обов’язково слід використовувати зволожуючий крем під ним (тонік, сироватка тощо). Він прослужиЧитати далі