Відбілюючий крем ElizaveccaУпаковка справді велика, а упаковка дуже гарна та оригінальна:) Що стосується крему, то він погано шарується на сироватки, а потім розсипається на обличчі. Тому використовую його для зони деЧитати далі
Відбілюючий крем ElizaveccaУпаковка справді велика, а упаковка дуже гарна та оригінальна:) Що стосується крему, то він погано шарується на сироватки, а потім розсипається на обличчі. Тому використовую його для зони деЧитати далі