Чудово зволожуєУ мене чутлива комбінована шкіра, особливо взимку, тому я уникаю важких кремів, але легкі гелі, навпаки, недостатньо її зволожували. Він має трохи липку консистенцію, тому я волію використовЧитати далі
Супер ✨Крем має легку текстуру, я використовую його разом з тоніком та сироваткою з цієї лінійки вже більше року, завжди ввечері, і мої пори помітно звужуються, а шкіра не така жирна 🤩
Чудово зволожуєУ мене чутлива комбінована шкіра, особливо взимку, тому я уникаю важких кремів, але легкі гелі, навпаки, недостатньо її зволожували. Він має трохи липку консистенцію, тому я волію використовЧитати далі