Ретинол 0,3Користуюся ретинолом давно, шкіра вже звикла, тому не проти навіть сильніших концентрацій. Але у мене ще немає відчуття, що цей продукт надає шкірі додатковий блиск, як я звикла до інших креЧитати далі
Нічний крем з ретиноломЯ користуюся цим кремом вже два роки, це був мій перший корейський продукт, і я не можу від нього відмовитися. Використовую його ввечері, з ним треба навчитися працювати, він швидко вбираєтьЧитати далі
Максимальне задоволенняКрем чудовий, легкий, дуже добре вбирається, шкіра м'яка та еластична. Має дуже ніжний аромат. Задоволена!!! Однозначно рекомендую.
Best 👌Це супер крем!
Купую вже третю пляшку і буду купувати завжди.Підходить всім типам шкіри,формула крему крута.Всім кому порадила всі купили і у захваті.
Працює з текстурою шкіри,звужує пори,прЧитати далі
Крем за вигідною ціноюЦей крем має класичну легку кремову консистенцію. Він добре зволожує, швидко вбирається та залишає на шкірі приємне відчуття зволоження протягом дня. Він не має надмірної парфумерної композиЧитати далі
Сеул 1988Я замовила для своєї свекрухи, вона користується лише цією серією. У неї також є сироватка та цей крем. Вона не може їх вихваляти. Вона не помітила жодних побічних ефектів і, як вона каже, їЧитати далі
Ретинол 0,3Користуюся ретинолом давно, шкіра вже звикла, тому не проти навіть сильніших концентрацій. Але у мене ще немає відчуття, що цей продукт надає шкірі додатковий блиск, як я звикла до інших креЧитати далі