Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Я рекомендуюПерш ніж я почала ним користуватися, моя шкіра була сильно зневоднена. Цей крем буквально врятував її. Він має приємну текстуру, яка швидко поглинається та забезпечує глибоке зволоження.
ЗалЧитати далі
Вершки зверху знизуПерший денний крем, який, коли я його наношу, швидко вбирається, і я одразу відчуваю м'яке, оксамитове відчуття на шкірі на дотик, а також відчуття зволоження. Я пробувала різні тональні креЧитати далі
СуперКрем добре зволожує шкіру, але не залишає жирного блиску. Я відчула різницю вже після першого використання. Аромат не сильний, що мене не хвилює.
Упаковка 10 г досить мала за таку ціну. ОбовЧитати далі
Чудовий кремЗволожувальний крем, якого потрібно зовсім небагато, щоб покрити все обличчя, але він зовсім не залишає шкіру жирною. Він робить шкіру м’якою, і після регулярного використання я дійсно бачу Читати далі
Найкращий крем!!!Цей крем врятував мою шкіру. Він дуже зволожує, не має ароматизаторів і не залишає жирного чи липкого відчуття після нанесення. Рекомендую цей крем усім, у кого нормальна, суха або чутлива шЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу