Крем з ніжним запахомКрем з насосом приємної, вбираючої консистенції. Ніжний аромат, такий дитячий. Користуюся всім набором Флорії (пінка для вмивання, тонік, есенція, крем) і задоволена. Шкіра після тижня викорЧитати далі
Дуже добреКрем легший, менш щільний. Особисто я віддаю перевагу більш поживним кремам, але він знайшов своє застосування над сітківкою, а також на лобі, де мені не потрібен важкий крем. Тому сподіваюсЧитати далі
Крем з ніжним запахомКрем з насосом приємної, вбираючої консистенції. Ніжний аромат, такий дитячий. Користуюся всім набором Флорії (пінка для вмивання, тонік, есенція, крем) і задоволена. Шкіра після тижня викорЧитати далі
Дуже добреКрем легший, менш щільний. Особисто я віддаю перевагу більш поживним кремам, але він знайшов своє застосування над сітківкою, а також на лобі, де мені не потрібен важкий крем. Тому сподіваюсЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу