Верхній кремКрем чудовий, він як бальзам для моєї сухої, чутливої шкіри. Я відчуваю його на своїй шкірі, він м'який і живлений, можу тільки рекомендувати.
Приємний зволожувальний кремЯ дуже задоволена кремом. Він має легку, приємну текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру. Не залишає відчуття жирності, а шкіра добре зволожена після використання. Я дуже добре ним кЧитати далі
ІдеальнийЯ спробувала крем як пробу і одразу вирішила замовити. Він дуже добре підходить моїй сухій шкірі - залишає шкіру м'якою, консистенція приємна, а аромат крему справді чудовий. Рекомендую.
Верхній кремКрем чудовий, він як бальзам для моєї сухої, чутливої шкіри. Я відчуваю його на своїй шкірі, він м'який і живлений, можу тільки рекомендувати.
Приємний зволожувальний кремЯ дуже задоволена кремом. Він має легку, приємну текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру. Не залишає відчуття жирності, а шкіра добре зволожена після використання. Я дуже добре ним кЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу