Відмінний складЦей дуже легкий крем добре вбирається та містить (згідно з декодером INCI) багато корисних для шкіри речовин. Водночас мені подобається, що він не містить спирту, парабенів чи синтетичних сиЧитати далі
ВершкиЯ користуюся цим кремом лише нещодавно, але мушу визнати, що він неймовірно зволожує. Мене трохи турбує запах, але я поступово звикаю до нього, він не надто сильний. Плюс у нього гарна упакоЧитати далі
Відмінний складЦей дуже легкий крем добре вбирається та містить (згідно з декодером INCI) багато корисних для шкіри речовин. Водночас мені подобається, що він не містить спирту, парабенів чи синтетичних сиЧитати далі