Гарний кремТекстура чудова, приємно наносити на обличчя, не залишає жирної плівки на шкірі. Хоча цей крем також призначений для сухої шкіри, на жаль, особисто мені його недостатньо, щоб отримати достатЧитати далі
Зволожувальний кремНайкращий крем для обличчя, який я коли-небудь мала
Саме те, що мені потрібно
Він легкий, зволожує та не липкий
Я обов'язково придбаю ще одну упаковку
Гарний кремТекстура чудова, приємно наносити на обличчя, не залишає жирної плівки на шкірі. Хоча цей крем також призначений для сухої шкіри, на жаль, особисто мені його недостатньо, щоб отримати достатЧитати далі