Ретинол 0,3Користуюся ретинолом давно, шкіра вже звикла, тому не проти навіть сильніших концентрацій. Але у мене ще немає відчуття, що цей продукт надає шкірі додатковий блиск, як я звикла до інших креЧитати далі
Легкий крем для розгладжування шкіриКрем буквально розгладжує мою шкіру! Я використовую його здебільшого вночі, а вранці прокидаюся з гладенькою шкірою. У мене жирна проблемна шкіра, і я думаю, що він чудово працює навіть тодіЧитати далі
КупівляЦей крем чудовий, оксамитовий на дотик при нанесенні. Зволожує, приємно... але, на мою думку, він більше підходить для молодшої шкіри, а не для 42-річної зі зморшками.
Чудовий кремЯ дуже задоволена цим кремом, використовую його вночі, оскільки він справді поживний, не важкий, не жирний, але приємний для шкіри. У мене суха, чутлива шкіра і мені 37 років. Рекомендую йогЧитати далі
Чудовий зволожувач для чутливої шкіриУ мене комбінована шкіра, більш жирна в Т-зоні та нормальна в навколишніх зонах. Цей крем чудово підходить для чутливої шкіри та добре зволожує. Єдиний недолік, який я бачу, це те, що він доЧитати далі
Найкращий гель-кремЯ вражений цим гелем. Ідеально підходить для літнього дня, моя шкіра ще ніколи не була такою м'якою, як після його нанесення. У мене закінчується, і я замовлю ще раз. Абсолютно найкраще!
Ретинол 0,3Користуюся ретинолом давно, шкіра вже звикла, тому не проти навіть сильніших концентрацій. Але у мене ще немає відчуття, що цей продукт надає шкірі додатковий блиск, як я звикла до інших креЧитати далі
Легкий крем для розгладжування шкіриКрем буквально розгладжує мою шкіру! Я використовую його здебільшого вночі, а вранці прокидаюся з гладенькою шкірою. У мене жирна проблемна шкіра, і я думаю, що він чудово працює навіть тодіЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу