Дуже хороший кремЯ взяла пробник. Мені не так багато кремів підходять, але цей справді розкішний. Він розпроданий, тому я чекаю і з нетерпінням чекаю на нього.
Дуже хороший кремЯ взяла пробник. Мені не так багато кремів підходять, але цей справді розкішний. Він розпроданий, тому я чекаю і з нетерпінням чекаю на нього.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу