СЕУЛ 1988 ВершкиКрем має більш рідку консистенцію та легко наноситься. Шкіра після нанесення м'яка. Він не має сильного запаху. Я задоволена продуктом.
Ніжний засіб для очищенняМені подобається ця марка. У мене також є тонік з цієї лінійки, і він чудовий. Він без ароматизаторів і ніжний. Піниться після активації руками.
Крем-спрейДуже приємна текстура. Використовую його перед макіяжем, і він виглядає краще, висип на шкірі зник протягом двох днів. Я купила меншу версію, але обов'язково куплю його ще раз у повному розмЧитати далі
Супер сироваткаМені дуже подобається ця сироватка, я купила її, спираючись на позитивні відгуки, і можу їх лише підтвердити. Сироватка має чудову консистенцію, а також освітлює постакне.
Обов'язково спробуЧитати далі
Чудовий тонікЛегкий зволожувальний тонік, який швидко поглинається та не обтяжує шкіру. Чудово підходить для чутливої або подразненої шкіри — він добре її заспокоює та готує до подальшого догляду. Не місЧитати далі
Я рекомендуюПерш ніж я почала ним користуватися, моя шкіра була сильно зневоднена. Цей крем буквально врятував її. Він має приємну текстуру, яка швидко поглинається та забезпечує глибоке зволоження.
ЗалЧитати далі
Продукт здивував.Я була дуже здивована цією олією. Вона справді живить, і після її використання шкіра відчувається стягнутою та насиченою. Я використовую її як останній крок у своєму догляді. Кілька крапель Читати далі
Очищувальний бальзам Beauty of JoseonОчищувальний бальзам добре знімає макіяж і не подразнює шкіру. Я також спробувала його на очах, і там він мені не підійшов, тому використовую його лише на шкірі, і там я помічаю дуже хорошийЧитати далі
Найкращий SPFУ мене комбінована та часто зневоднена шкіра, яка чутлива та досить реактивна. Я перепробувала багато кремів із SPF 10, але зупинюся на цьому. Він не жирний, залишає мою шкіру оксамитовою таЧитати далі
СЕУЛ 1988 ВершкиКрем має більш рідку консистенцію та легко наноситься. Шкіра після нанесення м'яка. Він не має сильного запаху. Я задоволена продуктом.
Ніжний засіб для очищенняМені подобається ця марка. У мене також є тонік з цієї лінійки, і він чудовий. Він без ароматизаторів і ніжний. Піниться після активації руками.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу