сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
15/10Мені дуже подобається! Якби мені довелося обрати лише один продукт з корейської косметики, це була б ця сироватка. Я отримала її як пробник із замовленням і одразу ж замовила. Для мене це ТОЧитати далі
Цикалуроновий тонікЦей тонік мене дуже приємно здивував. Після нанесення на шкіру він чудово зволожує її, робить її підтягнутою та вирівнює тон шкіри. Він чудово живить шкіру та готує її до наступних етапів доЧитати далі
СуперМені дуже сподобався цей крем. Він має приємну, м’яку текстуру, швидко вбирається та не залишає жирної плівки. Шкіра після нього чудово зволожена та м’яка. Я також ціную його ніжний склад з Читати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
Приємна есенціяЯ купила меншу упаковку, щоб спробувати. Поки що я використала приблизно половину, але мушу сказати, що есенція дуже приємна. Я переважно наношу її ввечері після очищення шкіри, а вранці мояЧитати далі
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
ГараздДля мене цей крем переважно призначений для нічного використання, бо залишає шкіру зволоженою, а не жирною. Він дуже приємний, але за такі гроші я очікувала більшого.